Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Serwis geologiczny firmy GeoGut, przeznaczony dla kolekcjonerów minerałów i skamieniałości. Na stronie GeoGut znajdziesz informacje o: giełdach minerałów, wystawach, warsztatach geologicznych, płukaniu złota, aktywnym wypoczynku, zdjęcia minerałów, ciekawostki z dziedziny geologii.
Kategorie » Kolekcjonowanie, Nauka hobby, Serwisy hobby,
Chcemy informować o aktualnych odkryciach i wydarzeniachnaukowych, a także zapowiadać ciekawe zjawiska astronomiczne. Stworzyliśmy w tym celu zaawansowanąbazę danych pozwalającą zarówno szybko przeglądać listę wydarzeń i zapowiedzi, jak równieżswobodnie zagłębiać się w interesujący temat. Baza jest częścią serwisu AstroNET, portaluastronomicznego prowadzonego przez miłośników astronomii i zawodowych astronomów.
Kategorie » Nauka hobby,
Portal amerykańskiego Jet Propulsion Laboratory, jednej z wielu agencji naukowych NASA. Agencja ta ta zarządza większością amerykańskich misji kosmicznych. Na stronach witryny znajdziemy dużo multimedialnych materiałów zarejestrowanych w kosmosie przez misje kosmiczne, jak również opisy tych misji. To i wiele więcej dla miłośników astronomii posługujących się językiem angielskim.
Kategorie » Nauka hobby,
Kennedy Space Center's Science na strona tego angielsko języcznego portalu znajdziemy dużo materiałów dotyczących przygotowań do misji kosmicznych, jak również już odbytych. Znajdziemy tu opisy lotów, mnóstwo zdjęć i multimedialnych filmów. Pod adresem science.ksc.nasa.gov/shuttle/countdown/video NASA - KSC Video Feeds między innymi telewizja edukacyjna na żywo i web kamery. Gdzie na żywo można zobaczyć start czy powrót wahadłowców z misji. Web kamery z poglądem w halach gdzie jest przygotowywany sprzęt do kolejnych lotów.
Kategorie » Nauka hobby,
Osób online: 1