Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Portal foto dla fotografujących amatorsko i profesjonalnie, fotografia cyfrowa, recenzje sprzetu fotograficznego pisane przez użytkowników, testy obiektywów, opinie, artykuły, galeria, forum i ...
Kategorie » Fotografia, Serwisy hobby,
Fotografia ślubna to pasja i sposób na życie. Reportażowe zdjęcia ślubne wykonywane przez dwóch fotografów - obserwatorów - rejestrujących pełne emocji wydarzenia za pomocą okiem obiektywu. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Canon. Usługi wykonujemy na terenie całej Polski i Europy.
Kategorie » Fotografia, Film,
Zdjęcia to magiczne wrota, które przeniosą Cię w czasie zawsze kiedy tylko tego zapragniesz. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, pozostającym na długo w pamięci dlatego oferuję kompleksową obsługę fotograficzną Waszego ślubu, aby po latach właśnie te fotografie ożywiły Wasze wspomnienia i emocje z tego jednego i niepowtarzalnego dnia. Zapraszam do zapoznania się z moją galerią i ofertą na www.fotografia4u.eu
Kategorie » Fotografia, Serwisy hobby,
Dobrze wykonane zdjęcia ślubne, to najpiękniejsza pamiątka, jaką można podarować nowożeńcom. Jako młody, wciąż rozwijający się fotograf za każdym razem mam na względzie fakt, by traktować swoich zleceniodawców indywidualnie, ponieważ wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne będą dla nich wspomnieniem na całe życie. Fotografia ślubna – bo tak określam zajęcie, którym się trudnię – ma to do siebie, że w tej branży wciąż zmieniają się trendy zarówno w sferze wykonywania zdjęć, jak i sprzętu.
Kategorie » Fotografia,
Fotoblog, album z moimi pracami połączony z blogiem. Zdjęcia z Wrocławia, Pragi, Wilna, Holandii, Amsterdamu, Bredy, Rozdrażewa. Fotografie znad Biebrzy oraz innych miejsc w Polsce i na świecie. Ludzie, imprezy, wydarzenia, przyroda, rośliny, zwierzęta. Ciekawe prace. Cytaty, opinie, aktualności, komentarze, porady, kursy. Tworzenie: strony www, galerie, prezentacje multimedialne. Dobre programy do obróbki cyfrowej zdjęć: adobe photoshop illustrator, flash fireworks, COREL, Paint Shop Pro.
Kategorie » Fotografia,
Fotograf na wesele we Wrocławiu - zdjęcia robione na weselu są urocze. każde wesele jest specyficzne i najlepiej jest na nim robić zdjęcia, od początku zabawy aż po same oczepiny albo i później. z samego wesela można złożyć naprawdę cudowny album zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne we Wrocławiu. Fotograf na wesele. Zdjęcia uchwycą ślubne emocje. Zdjęcia ślubne z pasją - Wrocław. Fotograf ślubny na wesele we Wrocławiu.
Kategorie » Fotografia,
Fotografia plenerowa i ślubna. Autorska Galeria Fotografii - Tomasz Pietras, Opole. Street photo, ślubne, makro, krajobraz i wiele innych. Fotografia plenerowa.
Kategorie » Fotografia,
The online portfolio of Lidia Gurling- Mielcarek. Made with Carbonmade.
Kategorie » Fotografia,
Serwis fotografuj.pl : Strona główna - serwis dla entuzjastów fotografii cyfrowej i analogowej, zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców oraz tych, którzy chcą po prostu robić lepsze zdjęcia. Zajrzyj do nas!
Kategorie » Fotografia,
Galeria fotograficzna onePhoto.net. Fotografia o roznej tematyce: akt, portret, pejzaz, przyroda i inne. Foto forum, portfolio, oceny i rankingi, komentarze i porady.
Kategorie » Fotografia,
Fotal.pl to najszersze z możliwych ujęcie medium fotograficznego; to osobny dział poświęcony kulturze i wydarzeniom artystycznym związanym z fotografią, oddzielny opisujący aspekty praktyczne robienia zdjęć i trzeci - pełen nowinek sprzętowych, opisów aparatów i fachowych testów.
Kategorie » Fotografia,
Osób online: 1