Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Sklep modelarski MojeHobby.pl - największy wybór modeli do sklejania i kartonowych. Akcesoria, narzędza i chemia modelarska. Modelarstwo to nasze hobby
Kategorie » Modelarstwo, Kolekcjonowanie, Lotnictwo,
Internetowy sklep wędkarski PIRANIA oferuje szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego z myślą o spinningu. W swojej ofercie handlowej posiadamy sprzęt i akcesoria renomowanych producentów Polskich jak i zagranicznych. Cały czas poszerzamy ofertę i szukamy nowych rozwiązań które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzisiejsze wędkarstwo spinningowe to wiele metod, technik i przynęt spinningowych przeznaczonych do połowu konkretnego gatunku ryb. Możemy cieszyć się z połowu białorybu jak również największych okazów z morskich wypraw.
Kategorie » Wędkarstwo, Kolekcjonowanie,
Portal i forum poświęcone jest torom samochodowym tzw. Slot Cars. Są to samochody, które są sterowane za pomocą kontrolera i poruszają się w slocie (z tąd ich nazwa :-). Jest to oczywiście zabawka, ale można ją rozbudować do całkiem niezłych rozmiarów z dużym stopniem złożoności. Czyli ... dla każdego coś miłego :-) Hobby to dopiero zaczyna funkcjonować w Polsce. Mamy nadzieję, że poprzez udostępnienie tego forum, damy wam możliwość cieszenia się tą zabawą.
Kategorie » Kolekcjonowanie, Modelarstwo,
Kolekcjonowanie miniaturek alkoholi rozpocząłem na początku 2014 roku czyli zupełnie niedawno. Mógłbym mieć pewnie ich więcej gdyby nie mały szczegół - ograniczenia finansowe. Jak pewnie każdy z 'maniaków' miniaturek na początku swojej drogi, zbieram wszystko co mi wpadnie w ręce, byle było do 50 ml. Pewnie kiedyś, jakoś to uporządkuję ale jeszcze nie teraz. Przecież dopiero zaczynam choć jestem w wieku raczej emerytalnym. Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej kolekcji.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Tematyczny katalog stron nie tylko dla kolekcjonerów. Znajdź lub dodaj strony twojego hobby. Tutaj znajdują się najważniejsze stronu domowe, firmowe, blogi, sklepy związane z wszystkim co jest rozrywką lub twoim hobby. Lubisz zbierać, dziergać, majsterkować, kolekcjonować to zwiedzaj naszą stronę.
Kategorie » Kolekcjonowanie, Numizmatyka,
Zapraszamy do sklepu numizmatycznego Dukat oferujemy sprzedaż tradycyjną oraz przez sklep internetowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór klaser i albumów, monety oraz banknoty. Nasza firma prowadzi skup i sprzedaż walorów oraz komis numizmatyczny.
Kategorie » Numizmatyka, Filatelistyka, Kolekcjonowanie,
W sklepie można kupić drewniane domki lalek dla dorosłych kolekcjonerów. Domki oraz Miniatury do aranżacji domków są sprowadzane z Anglii, Niemiec i Danii. W ofercie są również lalki porcelanowe i wyrób ręczny - szafki na klucze wzorowane na poznańskiej kamienicy. Zapraszamy.
Kategorie » Kolekcjonowanie, Dom, Sklepy hobbystyczne,
Posiadasz stare przedmioty, wydaje Ci się, że są cenne, jednak nie znasz ich wartości? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny w Numus.pl/wycena - uzyskasz wiarygodny szacunek wartości przedmiotu oraz szansę jego korzystnej odsprzedaży. Sprzedawcom antyków oferujemy wygodną platformę sprzedażową, pozwalającą na rozwinięcie sprzedaży w Internecie, pozyskanie nowych klientów i nowych przedmiotów do handlu (dzięki dostępowi do modułu wyceny). Platforma tworzona specjalnie na potrzeby kolekcjonerów i antykwariuszy - dzięki temu zapewnia wygodę i poufność miłośnikom przedmiotów z historią
Kategorie » Numizmatyka, Kolekcjonowanie, Sklepy hobbystyczne,
Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu ANTIK. Poniżej znajdą Państwo w formie katalogu prezentację ostatnio dołączonych antyków z możliwością zakupu on-line lub odwiedzić nasz w sklepie we Władysławowie.
Kolekcjonowanie, Sklepy hobbystyczne,
Narzędzie dal kolekcjonerów i fanów klocków Lego. Pozwala na wyszukanie zestawów, które można zbudować z posiadanych elementów. Dostarcza informacji o poziomie dopasowania i wyszczególnia brakujące elementy. Pozwala na eksport i import danych, co ułatwia korzystanie z innych tego typu serwisów - na przykład Bricklink. Rejestracja całkowicie darmowa.
Kategorie » Modelarstwo, Serwisy hobby, Kolekcjonowanie,
Portal kolekcjonerski. Zbieranie monet, kolekcje monet . Nowe emisje monet okolicznościowych. Poradniki, słownik kolekcjonerski.
Kategorie » Numizmatyka, Kolekcjonowanie, Serwisy hobby,
Stare mapy. Na tej stronie staram się przedstawić historię kartografii a także biografie najbardziej znanych i cenionych kartografów i geografów, którzy wywarli największy wpływ na tą dziedzinę wiedzy i sztuki. Przedstawiam także możliwie najobszerniejszy zbiór starych map powstałych w okresie od starożytności do końca XVIII w. Stare mapy ścienne, globusy czy atlasy zawsze były - i są do dzisiaj - ozdobą bibliotek, muzeum, szacownych instytucji a także zamożnych domów i firm.
Kategorie » Nauka hobby, Kolekcjonowanie,
Numizmatyka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zbieraniem monet zajmują się zarówno młodzi jak i CI starsi. Zbieranie monet to coś więcej niż hobby. Sklep numizmatyczny wychodzi na przeciw wszystkim kolekcjonerom oferując monety oraz akcesoria numizmatyczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy również pokaźną kolekcję starych map historycznych: polskich, europy, świata oraz inne. Zapraszamy CEZAR24
Kategorie » Kolekcjonowanie, Numizmatyka,
Szeroki asortyment: modelarstwo kolejowe – kolejki elektryczne, kolejki dla dzieci, wszystko do budowy makiet. Pełny asortyment modelarski: modele do sklejania, modelarstwo lotnicze, modele plastikowe w pełnej gamie: samoloty, okręty, pojazdy wojskowe, figurki, samochody, motory, śmigłowce, żaglowce, pojazdy kosmiczne. Wszystko do budowy dioramy. W szerokiej gamie farby i chemia modelarska. Narzędzia modelarskie i wszystko do budowy warsztatu modelarza.
Kategorie » Modelarstwo, Kolekcjonowanie, Kolejnictwo,
Na stronie można znaleźć między innymi bardzo dużo ciekawych guzików należących do kolekcjonerów w całej Polsce. Umieszczono tam przykłady literatury, która dotyczy samych guzików, mundurów różnych armii świata jak również wyposażenia różnych służb mundurowych.Strona bardzo szybko się rozrasta.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Legendy-PRL to podróż do przeszłości ... przeszłości której młode pokolenie z oczywistych względów nie może pamiętać, a starsze pokolenie nie może zapomnieć. Zapraszam Was w nostalgiczną podróż do ubiegłego stulecia, czasów PRL-u, okresu gdzie nikt nie znał internetu i telefonu komórkowego.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie, Nauka hobby,
Radio i Portal dla hobbystów łączymy społeczność hobbystów i pasjonatów. Najnowsze wiadomości o imprezach i spotkaniach hobbystycznych. Łączmy pasjonatów motoryzacji, podróży, sportu, sportów ekstremalnych oraz wszystkich zapalonych hobbystów.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie, Motoryzacja,
Osób online: 1