Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Instytut Technologii Drewna jest jedyną w kraju jednostką naukowo-badawczą zajmującą się w sposób kompleksowy przerobem drewna, jego zastosowaniem i tworzeniem nowych kompozytów opartych na drewnie.
Kategorie » Dom,
Dobre Budowanie to serwis z licznymi informacjami i poradami budowlanymi.
Kategorie » Dom,
Liczne publikacje na temat budownictwa a w szczególności budownictwa z drewna.
Kategorie » Dom,
Bardzo dobrze przygotowany serwis dla tych, którzy interesują się budownictwem drewnianym. Na stronach witryny znajdziemy mnóstwo wskazówek i porad. Forum dyskusyjne.
Kategorie » Dom,
e-dach.pl - Wszystko o dachach w jednym miejscu, wykonawcy produkty i technologie, błędy wykonawcze. Dachy, więźba dachowa, impregnacja, izolacja, narzędzia, prasa branżowa, akcesoria, prawo, nowości, targi
Kategorie » Dom, Majsterkowanie,
e-instalacje.pl - Internetowy Serwis o Instalacjach. Wszystko o instalacjach w budownictwie, kanalizacja klimatyzacja elekrtyka ..., porady wykonawcy katalogi produktów.
Kategorie » Dom, Majsterkowanie,
e-izolacje.pl - Wszystko o izolacjach w budownictwie, izolacje akustyczne termiczne i hudroizolacje. Izolacje, folia, wełna, styropian, membrany, termoizolacje, ocieplenie, folie, dom, fundamenty
Kategorie » Dom, Majsterkowanie,
Forum dyskusyjne to miejsce stworzone dla Ciebie, gdzie możesz wymienić swoje doświadczenia, uwagi, sugestie zarówno z zakresu majsterkowania, urządzania Twojego domu, i ogrodu jak i oferowanych przez nas artykułów.
Kategorie » Dom, Majsterkowanie,
Osób online: 1