Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Najskuteczniejsze techniki motywacyjne używane od lat przez amerykańskich komandosów i rząd USA, zostały ZDRADZONE! Czy wiesz, czym jest motywacja? Jak się okazuje, motywacja to stan w którym jesteśmy gotowi do podjęcia wszystkich działań, które powinniśmy podjąć, aby prowadzić jeszcze bardziej dostatnie życie i efektowniejsze dla naszych bliższych i dalszych znajomych - życie! A czy wiesz, jak naukowcy określają motywację? Według nich motywacja to jest nasz stan gotowości do podjęcia ściśle określonych przez nas działań. Motywacja kieruje Tobą również tak, abyś uzyskał jak najlepsze rezultaty poprzez wykonanie rzeczy, których wykonania powinieneś się podjąć. Na przykład po to, aby zmienić swoje położenie psychiczne czy fizyczne albo mentalne w celu zarobienia pieniędzy, nawiązania lepszych relacji z innymi ludźmi czy też poprawienia swojej kondycji fizycznej. Jeżeli jesteśmy świadomi własnej motywacji i działamy w ściśle określonym przez nas kierunku, to kierunek ten nazywa się celem. Być może to już wiesz, ale warto zauważyć mimo wszystko, że motywacja to nie jedna rzecz a cały proces, na który składają się nawet malutkie drobnostki!
Kategorie » Książki czasopisma, Nauka hobby,
Domowe ciasto na pizze w Twoim zasięgu. Na stronie znajdziesz doskonały przepis na pizze który zapewni Tobie i Twoim bliskim wyjątkową ucztę. Poznaj mój sprawdzony przepis na to wyjątkowe danie.
Kategorie » Kuchnia gotowanie, Nauka hobby, Dom,
Strona Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie
Kategorie » Nauka hobby, Rośliny, Zwierzęta,
Forum dla twórców sztuki, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych, oraz w pełni profesjonalnych artystów.
Kategorie » Nauka hobby, Serwisy hobby,
Stare mapy. Na tej stronie staram się przedstawić historię kartografii a także biografie najbardziej znanych i cenionych kartografów i geografów, którzy wywarli największy wpływ na tą dziedzinę wiedzy i sztuki. Przedstawiam także możliwie najobszerniejszy zbiór starych map powstałych w okresie od starożytności do końca XVIII w. Stare mapy ścienne, globusy czy atlasy zawsze były - i są do dzisiaj - ozdobą bibliotek, muzeum, szacownych instytucji a także zamożnych domów i firm.
Kategorie » Nauka hobby, Kolekcjonowanie,
Opisujemy modele H0, przeważnie modele lokomotyw z uwagą na modele Roco. Piszemy o skali TT oraz o modelach piko. Nasze modelarstwo nie ogranicza się do Roco i skali TT. Prezentujemy rodzaje wagonów ST 44 Roco. Testujemy kolejki tillig h0 i zestawy Piko.
Kategorie » Serwisy hobby, Nauka hobby, Sklepy hobbystyczne,
Strona zawiera historie i opisy maszyn wykorzystywanych w lotnictwie polskim w okresie wojny polsko - bolszewickiej.
Kategorie » Lotnictwo, Nauka hobby,
Nazywam się Maciej Jurasz i jestem Instruktorem Nurkowania. Posiadam wysokie stopnie instruktorskie w różnych nurkowych federacjach, co potwierdza moje kwalifikacje. Prowadzone przeze mnie Kursy Nurkowania to efektywna nauka i dobra zabawa. Uczestnictwo w moich szkoleniach to bardzo dobra inwestycja w Twoje umiejętności. Swój sukces definiuje na podstawie postępów moich uczniów.
Kategorie » Sport turystyka, Nauka hobby, Poszukiwacze skarbów,
Legendy-PRL to podróż do przeszłości ... przeszłości której młode pokolenie z oczywistych względów nie może pamiętać, a starsze pokolenie nie może zapomnieć. Zapraszam Was w nostalgiczną podróż do ubiegłego stulecia, czasów PRL-u, okresu gdzie nikt nie znał internetu i telefonu komórkowego.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie, Nauka hobby,
Wszystko o kanarkach. Serwis przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalnych hodowców.
Kategorie » Zwierzęta, Nauka hobby, Serwisy hobby,
Serwis geologiczny firmy GeoGut, przeznaczony dla kolekcjonerów minerałów i skamieniałości. Na stronie GeoGut znajdziesz informacje o: giełdach minerałów, wystawach, warsztatach geologicznych, płukaniu złota, aktywnym wypoczynku, zdjęcia minerałów, ciekawostki z dziedziny geologii.
Kategorie » Kolekcjonowanie, Nauka hobby, Serwisy hobby,
Chcemy informować o aktualnych odkryciach i wydarzeniachnaukowych, a także zapowiadać ciekawe zjawiska astronomiczne. Stworzyliśmy w tym celu zaawansowanąbazę danych pozwalającą zarówno szybko przeglądać listę wydarzeń i zapowiedzi, jak równieżswobodnie zagłębiać się w interesujący temat. Baza jest częścią serwisu AstroNET, portaluastronomicznego prowadzonego przez miłośników astronomii i zawodowych astronomów.
Kategorie » Nauka hobby,
Osób online: 1