Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Witryna informacyjna o polskiej piłce nożnej. Prezentujemy wiadomości z T-Mobile Ekstraklasy, 1. Ligi, Pucharu Polski i międzynarodowych rozgrywek z udziałem polskich drużyn. W serwisie LigaPolska.info znajdziesz wyniki, tabele, terminarze, sprawozdania z meczów, relacje na żywo, a także składy drużyn oraz informacje o transferach. Misja redakcji witryny to szybko, rzetelnie i obiektywnie prezentować kibicom najistotniejsze aktualności z krajowych boisk. Strona wyróżniona w 2010 roku przez czasopismo "Komputer Świat".
Kategorie » Sport turystyka, Serwisy hobby,
Szeroki wybór zakwaterowania: domki i chatki jednorodzinnych w Republiki Czeskiej i Słowackiej, domki i chatki w górach i wody. Szukaj fotografie i domki letniskowe, on-line zamówienia, niskie ceny przez cały rok Domkiletniskowe.com.
Kategorie » Sport turystyka,
Fotografia sferyczna umożliwia wirtualny spacer po atrakcyjnych miejscach Polski bez wychodzenia z domu. Wirtualne zwiedzanie obiektów zabytkowych, instytucji publicznych, kulturalnych i sportowych. Wirtualne panoramy umożliwiają też spacer nie tylko po ulicach, parkach i placach miast i gmin, ale również po wnętrzach budynków takich jak np. restauracje, hotele czy pensjonaty.
Kategorie » Fotografia, Sport turystyka,
Zapraszam na wspólne wycieczki po Ojcowskim Parku Narodowym. W ofercie zwiedzanie m.in. takich atrakcji jak: Zamek w Pieskowej Skale, zamek kazimierzowski w Ojcowie, Grota Łokietka, Jaskinia Ciemna, Brama Krakowska, Maczuga Herkulesa oraz wiele innych zakątków OPN. Oferta dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych.
Kategorie » Sport turystyka,
Tomar to sklep rowerowy który zajmuje się dystrybucją detaliczną i hurtową różnego rodzaju rowerów. Posiada w sprzedaży rowery górskie, rowery dla dzieci a także specjalistyczne modele. Firma Tomar jest dystrybutorem uznanych polskich marek: Mbike, Kross, Magnum, Unibike. Są to specjaliści, którzy od lat produkują rowery najlepszej próby na cenionych częściach podtrzymując przy tym rozsądną cenę oferowanych towarów.
Kategorie » Sport turystyka,
Forum swiatelka.pl powstało po to, by było w globalnej sieci miejsce, gdzie ludzie zainteresowani szeroko pojętą tematyką systemów oświetleniowych i ich wykorzystania w praktyce mieli swoje miejsce. Miejsce dla ludzi, koleżeńskie, przyjazne i życzliwe każdemu, nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi.
Kategorie » Serwisy hobby, Sport turystyka,
Zapraszamy na wycieczki z przewodnikiem po Dolnym Śląsku. Najciekawsze zakątki Dolnego Śląska! Oferta dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Przesyłamy program szczegółowy wycieczki, dokonujemy rezerwacji zwiedzanych obiektów. Doskonała opieka pilotażowo-przewodnicka. Rezerwacja noclegów i restauracji regionalnych. W ofercie ponad 30 rożnych wycieczek. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową! Tel. 513 946 946
Kategorie » Sport turystyka,
Nazywam się Maciej Jurasz i jestem Instruktorem Nurkowania. Posiadam wysokie stopnie instruktorskie w różnych nurkowych federacjach, co potwierdza moje kwalifikacje. Prowadzone przeze mnie Kursy Nurkowania to efektywna nauka i dobra zabawa. Uczestnictwo w moich szkoleniach to bardzo dobra inwestycja w Twoje umiejętności. Swój sukces definiuje na podstawie postępów moich uczniów.
Kategorie » Sport turystyka, Nauka hobby, Poszukiwacze skarbów,
Biuro Bydgoszcz ,siedziba koło Tucholi
Kategorie » Sport turystyka,
Nasza oferta: -IMPREZY INTEGRACYJNE -WYPRAWY QUADOWE -TOR QUADOWY -WYNAJEM QUADÓW -PAINTBALL -KULIGI -OGNISKA -PIKNIKI -IMPREZY FIRMOWE -TEAM BUILDING -TERENÓWKI -QUADY -BUGGY -WIECZORY KAWALERSKIE i PANIEŃSKIE itp. CZAJKA QUAD tor quadowy czynny NON STOP od 10.00 do zmroku Solniczki /k Białegostoku (4km za Giełdą Samochodową) http://mapa.targeo.pl/Solniczki,20,781663,585749?l=60851117ce518248 GPS: 53.0357°N, 23.1216°E 501 612 501 lub 505 50 50 90 www.czajka-quad.pl *********************
Kategorie » Motoryzacja, Sport turystyka,
Strona z systemem wyszukiwania i rezerwacji noclegów i hoteli w całej Polsce.Ofertę można dobierać według wielu różnych kryteriów.Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe.Rezerwacja online hoteli w całej Polsce.
Kategorie » Sport turystyka,
Grzyby. Setki zdjęć grzybów, opisy gatunków, ciekawostki - wszystko o grzybach.
Kategorie » Ogród, Sport turystyka, Rośliny,
Osób online: 2