Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Polski serwis przeznaczony dla tych co lubią podglądać. W serwisie zgromadzono listę linków do kamer internetowych z całego świata. Na stronach witryny znajdziemy też programy do obsługi kamer online, miedzy innymi program WorlCam który umożliwia oglądanie obrazu z kamer bez uruchamiania przeglądarki stron WWW.
Kategorie » Serwisy hobby,
Kennedy Space Center's Science na strona tego angielsko języcznego portalu znajdziemy dużo materiałów dotyczących przygotowań do misji kosmicznych, jak również już odbytych. Znajdziemy tu opisy lotów, mnóstwo zdjęć i multimedialnych filmów. Pod adresem science.ksc.nasa.gov/shuttle/countdown/video NASA - KSC Video Feeds między innymi telewizja edukacyjna na żywo i web kamery. Gdzie na żywo można zobaczyć start czy powrót wahadłowców z misji. Web kamery z poglądem w halach gdzie jest przygotowywany sprzęt do kolejnych lotów.
Kategorie » Nauka hobby,
Serwis aukcyjny przedewszystkim skierowany do kolekcjonerów. Znajdziemy w nim wiele staroci, miedzy innymi antyki, banknoty, militaria, monety, pocztówki i wiele innych interesujących drobiazgów, staroci.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie,
Papierowe zabawki czyli orygami dla każdego. Orygami to japońska sztuka tworzenia postaci i przedmiotów z kartek papieru bez użycia kleju czy nożyczek.. Na stronach witryny liczne wskazówki za pomocą których można samodzielnie wykonać postacie, pudełka, rośliny i wiele więcej innych modeli. Do atrakcji strony z pewnością można zaliczyć artykuły z których można się dowiedzieć o historii orygami, oraz opisy książek traktujących o tej sztuce. Relacje z imprez i przede wszystkim galeria, w której prezentowane są gotowe juz prace.
Kategorie » Modelarstwo,
Serwis poświęcony Gwiezdnym wojną. Cały serwis stanowi sieciową encyklopedię wiedzy o świecie stworzonym w latach siedemdziesiątych przez Gorga Lucasa. Na stronach serwisu znajdziemy aktualności dotyczące nowych filmów i ich recenzji. W dziale komiksowym recenzje komiksów wraz z fragmentami komiksów. Nie zabrakło oczywiście galerii i działu humoru. Możliwość skorzystanie ze sklepu, gdzie można zaopatrzyć się w gwiezdne gadżety.
Kategorie » Film,
Witryna przeznaczona dla wielbicieli kolejnictwa Głównym tematem witryny są stare parowozy. Strona prowadzona jest przez osoby związane z parowozownią w Wolsztynie. Na stronie znajdziemy galerię zdjęć, dokładne opisy i historię trzynastu typów parowozów, jakimi dysponuje placówka PKP w Wolsztyni. Na stronie można odsłuchać głosy wydawane przez poszczególne parowozy.
Kategorie » Kolejnictwo,
Bardzo duży portal na którym znajdziemy oprócz zdjęcia i filmów, kilka dziesiąta artykułów z historii kolei i jej współczesności. W bardzo dużej galerii zdjęć zobaczymy między innymi zdjęcia pociągów z XIX i XX wieku .Na temat kolejnictwa podyskutujemy na działającym tu forum.
Kategorie » Kolejnictwo,
Internetowy Klub Miłośników Zegarów i Zegarków to skarbnica wiedzy na temat historycznego i współczesnego zegarmistrzostwa. Na stronie klubu znajdziemy informacje na temat zabytkowych zegarów, muzeów. Zamieszczone są również dane teleadresowe producentów i dystrybutorów zegarów i zegarków w Polsce. Jest też cos dla miłośników staroci, a mianowicie kącik sprzedaży z drugiej ręki. Po za tym działy z rozrywką, humorem, forum dyskusyjne i odnośniki do innych stron o podobnej tematyce.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Coś dla wielbicieli modelarstwa. Karton Work to serwis niezwykle obszerny w informacje, porady, zdjęcia oraz w opisy wykonania niektórych modeli. Serwisie między innymi działy; nowości, galeria prac internautów, forum dyskusyjne, a także porady i zdjęcia prac prawdziwych profesjonalistów chętnym do udzielenia pomocy początkującym modelarzom.
Kategorie » Modelarstwo,
Szeroko pojęty świat numizmatyki - nowe kolekcje, monety historyczne i ciekawe wiadomości z tej dziedziny. Strona internetowa, poświęcona tej tematyce, to kopalnia informacji o wszelkiego rodzaju monetach. Znajdziemy tu ofertę najnowszych i nieco starszych kolekcji monet, zarówno polskich jak i zagranicznych. Każda z nich jest wyceniona, przedstawiona i opatrzona komentarzem. Każdą z tych monet można zamówić dowolną metodą komunikacji (mail, telefon, faks, osobista wizyta w naszym biurze). Na stronie wirtualne zakupy w sklepie. Kolekcjonerom i wszelkim pasjonatom monet ciekawa rubryka z aktualnościami oraz firmowe forum dyskusyjne. Na zadane tam pytania dostaniemy odpowiedzi od wysokiej klasy specjalistów - numizmatyków.
Kategorie » Numizmatyka,
Serwis poświecony jest polskim znakom pocztowym. Między innymi bardzo duże zbiory znaczków, stempli i kart pocztowych, z ostatnich kilkunastu lat. Nie brakuje aktualności i wielu różnych informacji przydatnych filatelistom. Oprucz innych informacji można zobaczyć np. jak zbudowany jest znaczek i co oznaczają różne symbole na nim umieszczone.
Kategorie » Filatelistyka,
Galeria zdjęcie fotografa Qung-Tunan Luonga, który pasjonuje się pięknem ziemi. Na stronach witryny znajdziemy setki zdjęć wykonanych na wszystkich kontynentach. Na zdjęciach przede wszystkim zobaczymy krajobrazy, ale też budowle czy konstrukcje wzniesione ludzką ręką. Na zdjęciach nie zabrakło zwierząt jak również drobnych małych detali takich jak kamienie czy miniaturowe rośliny.
Kategorie » Sport turystyka,
Osób online: 1