Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Numizmatyka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zbieraniem monet zajmują się zarówno młodzi jak i CI starsi. Zbieranie monet to coś więcej niż hobby. Sklep numizmatyczny wychodzi na przeciw wszystkim kolekcjonerom oferując monety oraz akcesoria numizmatyczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy również pokaźną kolekcję starych map historycznych: polskich, europy, świata oraz inne. Zapraszamy CEZAR24
Kategorie » Kolekcjonowanie, Numizmatyka,
Szeroki asortyment: modelarstwo kolejowe – kolejki elektryczne, kolejki dla dzieci, wszystko do budowy makiet. Pełny asortyment modelarski: modele do sklejania, modelarstwo lotnicze, modele plastikowe w pełnej gamie: samoloty, okręty, pojazdy wojskowe, figurki, samochody, motory, śmigłowce, żaglowce, pojazdy kosmiczne. Wszystko do budowy dioramy. W szerokiej gamie farby i chemia modelarska. Narzędzia modelarskie i wszystko do budowy warsztatu modelarza.
Kategorie » Modelarstwo, Kolekcjonowanie, Kolejnictwo,
Na stronie można znaleźć między innymi bardzo dużo ciekawych guzików należących do kolekcjonerów w całej Polsce. Umieszczono tam przykłady literatury, która dotyczy samych guzików, mundurów różnych armii świata jak również wyposażenia różnych służb mundurowych.Strona bardzo szybko się rozrasta.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Legendy-PRL to podróż do przeszłości ... przeszłości której młode pokolenie z oczywistych względów nie może pamiętać, a starsze pokolenie nie może zapomnieć. Zapraszam Was w nostalgiczną podróż do ubiegłego stulecia, czasów PRL-u, okresu gdzie nikt nie znał internetu i telefonu komórkowego.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie, Nauka hobby,
Radio i Portal dla hobbystów łączymy społeczność hobbystów i pasjonatów. Najnowsze wiadomości o imprezach i spotkaniach hobbystycznych. Łączmy pasjonatów motoryzacji, podróży, sportu, sportów ekstremalnych oraz wszystkich zapalonych hobbystów.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie, Motoryzacja,
Serwis geologiczny firmy GeoGut, przeznaczony dla kolekcjonerów minerałów i skamieniałości. Na stronie GeoGut znajdziesz informacje o: giełdach minerałów, wystawach, warsztatach geologicznych, płukaniu złota, aktywnym wypoczynku, zdjęcia minerałów, ciekawostki z dziedziny geologii.
Kategorie » Kolekcjonowanie, Nauka hobby, Serwisy hobby,
Klub miłośników i kolekcjonerów piór. Jeśli interesują Cię pióra wieczne i chcesz wiedzieć o nich więcej to zapraszamy na stronę.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Strona informacyjna o najbardziej popularnych dziedzinach kolekcjonerstwa. N stronach witryny informacje praktyczne dla każdego kolekcjonera.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Serwis aukcyjny przedewszystkim skierowany do kolekcjonerów. Znajdziemy w nim wiele staroci, miedzy innymi antyki, banknoty, militaria, monety, pocztówki i wiele innych interesujących drobiazgów, staroci.
Kategorie » Serwisy hobby, Kolekcjonowanie,
Internetowy Klub Miłośników Zegarów i Zegarków to skarbnica wiedzy na temat historycznego i współczesnego zegarmistrzostwa. Na stronie klubu znajdziemy informacje na temat zabytkowych zegarów, muzeów. Zamieszczone są również dane teleadresowe producentów i dystrybutorów zegarów i zegarków w Polsce. Jest też cos dla miłośników staroci, a mianowicie kącik sprzedaży z drugiej ręki. Po za tym działy z rozrywką, humorem, forum dyskusyjne i odnośniki do innych stron o podobnej tematyce.
Kategorie » Kolekcjonowanie,
Osób online: 1