Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Serwis, w którym spotykają się ludzie, których łączy wspólna pasja, hobby jakim są psy. Ten styl życia daje wiele różnych tematów, które można w przyjemnej atmosferze przedyskutować na szczeniętach. Oprócz tego na odwiedzających czekają artykuły tematyczne, forum, blogi, spójny system komentarzy, filmy o psach i inne funkcjonalności. Ważną część Serwisu stanowią rozbudowane ogłoszenia o psach i szczeniętach.
Kategorie » Zwierzęta, Serwisy hobby,
Zapraszam na stronę Hodowli Kotów Syberyjskich i Neva Masquarade Nowa Era*PL.Koty syberyjskie to prawdziwi przyjaciele człowieka. Inteligentne, towarzyskie, ciekawskie, piękne i dostojne. Lubią towarzystwo ludzi, żyją w zgodzie z innymi zwierzętami, przyjazne alergikom. Zapraszam do rezerwacji kociąt:)
Kategorie » Zwierzęta,
Zwieńczeniem naszych rodzinnych pasji było powołanie wiosną 2003 roku do życia własnej hodowli kotów ( Hodowla kotów rasowych Sopocisko*PL ), która aktualnie ma swoją siedzibę na obrzeżach wielkiej trójmiejskiej aglomeracji - w Rotmance. Od samego początku istnienia naszej hodowli prowadzimy w niej koty rasowe trzech bardzo ostatnio popularnych w Polsce ras, i tak są to : koty norweskie leśne, koty maine coon oraz koty perskie.
Kategorie » Zwierzęta,
Lusyja jest hodowlą domową psów rasy labrador retriever, która od 2006 roku zasila liczne grono członków związku kynologicznego w Polsce. Pozostajemy także w stałym kontakcie i współpracy z fundacją na rzecz psów pracujących psi ratownicy. Na stronie oprócz informacji o naszej labradorce znajdziecie także cenne materiały na temat pielęgnacji, zdrowia, szczeniąt, wychowania, zabaw i innych treści, które mogą okazać się pomocne w lepszym poznaniu i zrozumieniu tej wyjątkowej rasy.
Kategorie » Zwierzęta,
Projektowanie i zakładanie akwariów w stylu Nature Aquarium. Budujemy akwaria morskie, rafowe, słonowodne, słodkowodne, a także terraria i paludaria. Naszą specjalnością jest utrzymanie akwariów w domach i biurach naszych klientów, projektujemy akwaria w restauracjach, klubach, miejscach publicznych. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie akwarystyki morskiej i słodkowodnej, poparte udziałem w międzynarodowych konkursach akwarystycznych.
Kategorie » Zwierzęta,
DEVON REX – hodowla kotów ANSEA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kociczkami i cudownym kocurkiem. Na stronie znajdziesz: wzorzec rasy Devon Rex, informacje o kotach w hodowli, ciekawe zdjęcia a także aktualne dane o kociętach , miotach i planach hodowli Ansea
Kategorie » Zwierzęta, Serwisy hobby,
Kwiat Morza - hodowla labradorów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze labradory żyją wścisłym kontakcie z dziećmi, kotami oraz innymi zwierzętami. Doskonale sprawdzają się w dogoterapii, na ringach wystawowych lub jako psy rodzinne. Szczenięta są otoczone profesjonalną opieką. Do nowych domów odjeżdzają z kompletem dokumentów (książeczka zdrowia, metryka, kopia protokołu kontroli miotu) oraz wyprawką. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rasy do odwiedzenia strony www.kwiatmorza.pl oraz zapoznania się z naszymi labrador ami
Kategorie » Zwierzęta, Serwisy hobby,
Wszystko o kanarkach. Serwis przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalnych hodowców.
Kategorie » Zwierzęta, Nauka hobby, Serwisy hobby,
Figaro – Salon piękności dla psów - Poznań - ul.Głogowska 171. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy strzyżenie, trymowanie oraz drobne zabiegi kosmetyczne. Ponadto zarówno w naszym salonie jak i na stronie internetowej znajdziecie Państwo szeroki wybór ekskluzywnych ubranek, profesjonalnych kosmetyków i inne akcesoria dla psów i kotów. Naszym klientom zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz usługi na najwyższym poziomie.
Kategorie » Zwierzęta, Sklepy hobbystyczne,
Koty . org . pl - serwis o kociakach. Zobacz zdjęcia i opisy najpopularniejszych ras kotów, oglądaj zdjęcia kotów dodane przez użytkowników, zarejestruj profil swojego kota, komentuj i oceniaj zdjęcia innych kotów. Koty . org . pl - serwis dla wszystkich miłośników kotów.
Kategorie » Zwierzęta,
Psy . elk . pl - portal psiej społeczności. Dodaj opis i zdjęcia swojego psa - niech zobaczą go tysiące internautów. Szukaj psów z Twojej okolicy, oceniaj i komentuj zdjęcia psów. Zobacz najpopularniejsze rasy psów. Znajdź wymarzone imiona dla psów.
Kategorie » Zwierzęta,
Zapraszamy na stronę Hodowli Kotów Cornish Rex Słoneczny Pył*Pl wszystkich miłośników tej rasy oraz tych którzy chcą się z nią zapoznać lub stać się szczęśliwymi posiadaczami kociaka tej oryginalnej rasy. Na naszej stronie możesz przeczytać o nas, o naszych kotach, obejrzeć galerię zdjęć kotów oraz ich osiągnięcia. Jeśli urodzi się miot, możesz zarezerwować kociaka po wcześniejszym podpisaniu stosownej umowy.
Kategorie » Zwierzęta,
Osób online: 1