Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Magazyn historyczno - modelarski poświęcony taborowi kolejowemu. Na stronach dowiemy się między innymi gdzie i kiedy organizowane są imprezy, giełdy, wystawy i spotkania.
Kategorie » Kolejnictwo, Modelarstwo,
Papierowe zabawki czyli orygami dla każdego. Orygami to japońska sztuka tworzenia postaci i przedmiotów z kartek papieru bez użycia kleju czy nożyczek.. Na stronach witryny liczne wskazówki za pomocą których można samodzielnie wykonać postacie, pudełka, rośliny i wiele więcej innych modeli. Do atrakcji strony z pewnością można zaliczyć artykuły z których można się dowiedzieć o historii orygami, oraz opisy książek traktujących o tej sztuce. Relacje z imprez i przede wszystkim galeria, w której prezentowane są gotowe juz prace.
Kategorie » Modelarstwo,
Coś dla wielbicieli modelarstwa. Karton Work to serwis niezwykle obszerny w informacje, porady, zdjęcia oraz w opisy wykonania niektórych modeli. Serwisie między innymi działy; nowości, galeria prac internautów, forum dyskusyjne, a także porady i zdjęcia prac prawdziwych profesjonalistów chętnym do udzielenia pomocy początkującym modelarzom.
Kategorie » Modelarstwo,
Osób online: 1