Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Witamy na stronie dla modelarzy, tu znajdziesz wszystko co konieczne do budowy oraz wykończenia modelu. Satysfakcja gwarantowana! Polecamy wielki wybór produktów przeznaczonych dla modelarzy, młodych i weteranów: modele do sklejania, modele plastikowe, drewniane i kartonowe, akcesoria i przybory modelarskie: nożyki, pędzelki, pilniki, wiertarki, aerografy, kompresory oraz wiele innych. Dla entuzjastów kolekcjonerstwa oferujemy gotowe modele samolotów, okrętów, broni pancernej, aut a także innych pojazdów. Fanatycy kolejek elektrycznych też znajdą osobny dział z torami, zestawami startowymi, taborem kolejowym (lokomotywy, wagony) a także budowlami. Chemia modelarska (farbki modelarskie, kleje, szpachlówki to duża część naszego asortymentu. Na zamówienie sprowadzamy artykuły jakich nie ma w danej chwili na magazynie. Przesyłkę realizujemy za pomocą firm kurierskich i Poczty Polskiej, możliwy jest też odbiór osobisty w Katowicach. Polecamy też katalogi wielu producentów. Zapewniamy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy weteranów modelarstwa i początkujących. Jeśli poszukujesz prezentu pociechy lub kolegi ? u nas na pewno coś znajdziesz. Odwiedź nas a będziesz zadowolony.
Kategorie » Modelarstwo, Kolejnictwo, Sklepy hobbystyczne,
Szeroki asortyment: modelarstwo kolejowe – kolejki elektryczne, kolejki dla dzieci, wszystko do budowy makiet. Pełny asortyment modelarski: modele do sklejania, modelarstwo lotnicze, modele plastikowe w pełnej gamie: samoloty, okręty, pojazdy wojskowe, figurki, samochody, motory, śmigłowce, żaglowce, pojazdy kosmiczne. Wszystko do budowy dioramy. W szerokiej gamie farby i chemia modelarska. Narzędzia modelarskie i wszystko do budowy warsztatu modelarza.
Kategorie » Modelarstwo, Kolekcjonowanie, Kolejnictwo,
Forum poświęcone tematy kolejowej.
Kategorie » Kolejnictwo,
Magazyn historyczno - modelarski poświęcony taborowi kolejowemu. Na stronach dowiemy się między innymi gdzie i kiedy organizowane są imprezy, giełdy, wystawy i spotkania.
Kategorie » Kolejnictwo, Modelarstwo,
Witryna przeznaczona dla wielbicieli kolejnictwa Głównym tematem witryny są stare parowozy. Strona prowadzona jest przez osoby związane z parowozownią w Wolsztynie. Na stronie znajdziemy galerię zdjęć, dokładne opisy i historię trzynastu typów parowozów, jakimi dysponuje placówka PKP w Wolsztyni. Na stronie można odsłuchać głosy wydawane przez poszczególne parowozy.
Kategorie » Kolejnictwo,
Bardzo duży portal na którym znajdziemy oprócz zdjęcia i filmów, kilka dziesiąta artykułów z historii kolei i jej współczesności. W bardzo dużej galerii zdjęć zobaczymy między innymi zdjęcia pociągów z XIX i XX wieku .Na temat kolejnictwa podyskutujemy na działającym tu forum.
Kategorie » Kolejnictwo,
Osób online: 2