Hobby.Gdzieszukac.pl - Katalog Stron Internetowych hobby, pasje, kolekcjonerstwo, majsterkowanie.
Prawie każdy ma w osobistej kolekcji obrazy, które uwielbia i do których wraca przy różnorakich okazjach. Udokumentowane sytuacje pobudzają wspomnienia i wyobraźnie. Dlatego również obrazki w naturalnej formie bez przerwy są proponowane kontrahentom. Wywoływanie fotografii cyfrowych jest bardzo proste o ile kontrahenci zdecydują się na usługi demonstrowane na stronie.
Kategorie » Fotografia, Serwisy hobby,
Tematem strony jest broń piechoty, zarówno ta stara jak i ta najnowsza.
Nauka hobby, Fotografia,
Dyskretnie, z aparatem towarzyszymy ludziom i wydarzeniom, by wszystko, co najważniejsze utrwalić. Z maksymalnym zaangażowaniem podchodzimy do pracy. Dokumentowanie ważnych wydarzeń takich jak ślub czy np. chrzest to trudny rodzaj fotografii. To duża odpowiedzialność fotografować te momenty, które zdarzają się tylko raz w życiu. Dlatego warto skorzystać z usług osób, które mają doświadczenie. Zajmujemy się fotografią ponad 15 lat. Najczęściej wykonujemy zdjęcia na terenie Małopolski, ale z przyjemnością podejmiemy się zleceń w innych częściach kraju.
Kategorie » Fotografia,
Zajmuję się wieloma dziedzinami sztuki malowania światłem. Mimo to zazwyczaj mówią o mnie fotograf ślubny. Być może dlatego, iż sporą część Klientów poznaję fotografując Ich ślub i wesele. Następnym etapem jest często chrzest święty pociechy Młodej Pary a później sesje rodzinne. Czasem uwieczniam eventy lub imprezy integracyjne w pracy jednego z Małżonków lub Ich znajomych. Jednak bez względu na rodzaj sesji, zazwyczaj jestem rekomendowany w stylu Mamy fajnego fotografa ślubnego! On zrobi najlepszy fotoreportaż! Przyzwyczaiłem się więc, iż jestem „fotografem ślubnym”. Myślę jednak, iż cokolwiek potrzebujesz uwiecznić, jestem fotografem dla Ciebie!
Kategorie » Fotografia, Dom,
Od 8 lat zajmujemy się zawodowo fotografią ślubną. W dniu ślubu niezauważalnie rejestrujemy najcenniejsze momenty i emocje z nimi związane. Podczas sesji plenerowej staramy się stworzyć atmosferę wspólnej zabawy. Nasze usługi podzieliliśmy na kilkanaście pakietów, tak by każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie. Aby uatrakcyjnić nasze sesje plenerowe sugerujemy obecność dwóch profesjonalnych fotografów, aby każdy z innej perspektywy mógł urozmaicić Wasz pamiątkowy album. Nie zapominamy o waszych rodzicach, dla których ten dzień jest równie ważny. Wykonamy dla nich dodatkowe albumy. Przygotujemy także galerię www, tak byście mogli za pomocą portali internetowych pokazać zdjęcia z Waszego dnia rodzinie i przyjaciołom rozproszonym po Polsce i całym świecie. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategorie » Fotografia, Film,
Pixu to nasz nowy program do obróbki zdjęć. Pozwala na hurtowe pomniejszanie zdjęć w trzech krótkich krokach. Z Pixu zaoszczędzisz wiele czasu i pomniejszysz każdą, nawet wielką liczbę zdjęć. Redukowanie rozmiaru zdjęć jest przydatne gdy chcesz wrzucić fotografie na jeden z portali społecznościowych lub blogów, gdyż ich administratorzy wprowadzają ograniczenia transferowe oraz limity na wielkości zdjęć. Przydaje się także wtedy gdy chcesz przesłać większą ilość zdjęć drogą e-mailową, lub gdy po prostu brakuje nam miejsca na dysku. Nasz najnowszy produkt jest więc idealną metodą na to jak zmniejszyć zdjęcia.
Kategorie » Fotografia,
Wielu użytkowników często staje przed jakże codziennym zadaniem, jakim jest pomniejszanie rozmiaru fotografii, i wtedy zadają sobie oni pytanie „jak zmniejszyć zdjęcia?”. Istnieje na to wiele odpowiedzi. Niektóre z metod są jednak dosyć skomplikowane i czasochłonne, a wydawało by się, że to jest banalna czynność. Staje się to bardzo proste kiedy skorzystasz z pomocy naszego nowego produktu, który całkiem niedawno pojawił się na rynku. Pixu, bo tak nazywa się nasz program do obróbki zdjęć, jest rzeczywiście bardzo prosty w obsłudze.
Kategorie » Fotografia,
Fotografia weselna stanowi ważny wątek każdego ślubnego przedsięwzięcia. Planując ślub nie powinniśmy zapomnieć o wybraniu profesjonalnego fotografika. Śliczne zdjęcia ślubne są tak samo znaczące jak muzyka, limuzyna, czy weselna okowita. Wybór fotografa w RP jest spory. W jakimkolwiek województwie posiadamy do licha i trochę dobrych fotografów. Maciej Służenko to fotografik z wprawą. Fotografuje od paru lat jako fotograf Zielona Góra, Warszawa, Lubin to najważniejsze obszary gdzie sprawia swoje zdjęcia.
Kategorie » Fotografia,
Tysiące klientów wypróbowało nasze fotoksiążki i foto kalendarze. Wszyscy podkreślają najwyższą jakość produktów, szybki czas realizacji i wspaniałą obsługę klienta. To jednak nie wszystkie nasze atutu. Udostępniamy unikalny edytor on-line pozwalający każdemu, w bardzo prosty sposób, w krótkim czasie złożyć zamówienie.
Kategorie » Fotografia, Książki czasopisma,
Fotopress - zdjęcia lotnicze, fotografia lotnicza to storna firmowa i jednocześnie artystyczna. Przyciąga znakomitymi fotografiami zwłaszcza zamieszczonymi w albumie zdjęć z lotu ptaka "Śląsk z nieba" i z wystaw fotografii lotniczej: "Katowice z nieba", "Ruda z nieba", "Lasy z nieba" i "Śląsk z nieba". Serdecznie zapraszamy i "Do miłego..."
Kategorie » Fotografia, Serwisy hobby,
Fotografia sferyczna umożliwia wirtualny spacer po atrakcyjnych miejscach Polski bez wychodzenia z domu. Wirtualne zwiedzanie obiektów zabytkowych, instytucji publicznych, kulturalnych i sportowych. Wirtualne panoramy umożliwiają też spacer nie tylko po ulicach, parkach i placach miast i gmin, ale również po wnętrzach budynków takich jak np. restauracje, hotele czy pensjonaty.
Kategorie » Fotografia, Sport turystyka,
Jakże potrafi nas zadziwiać,zdumiewać,a także bawić ta fotografia:) Ja staram się to wszystko uwiecznić na zdjęciach jak najlepiej potrafię do, których nie raz się powraca po latach.Cały czas staram się rozwijać i poprawiać swoje umiejętności w fotografii nie tylko portretowej ale również glamour i fashion, bo akurat te style mi najbardziej odpowiadają, dzięki czemu staram się aby zdjęcia miały w sobie ten niepowtarzalny klimat i urok. dlatego też cząstkę mojej pasji i poniekąd mnie można zobaczyć na mojej stronie.
Kategorie » Fotografia,
Osób online: 1